„Monobaltijos" laureatai

2010-05-10 Menų faktūra
Festivalio „Monobaltija” žiuri aukščiausią įvertinimą pelnė aktorius Peteris Schereris iš Vengrijos

aA

Vakar Kaune pasibaigė tarptautinis vieno aktoriaus teatro festivalis „Monobaltija" Kaunas 2010 m., vykęs gegužės mėn. 5 - 9 d. Tarptautinis festivalio žiuri, kurį sudarė teatro kritikas Tomaszas Miłkowskis (Lenkija), teatro kritikė ir dramaturgė Nina Mazur (Vokietija), eseistas, vertėjas, žurnalistas Jukka Mallinenas (Suomija), teatro ir kino kritikas Borisas Tuchas (Estija) ir teatro kritikė Rasa Vasinauskaitė (Lietuva), išrinko šios laureatus:

1 vieta - Peteris Schereris už spektaklį „Klamo karas" (Vengrija);

2 vieta - Rolandas Kazlas už spektaklį „Geležis ir sidabras" (Lietuva);

3 vieta - Tuukka Vasama už spektaklį „Odė meilei"(Suomija).

Specialus žiuri prizas skirtas Sergejui Barkovskij už spektaklį „Goriuchino kaimo istorija„ (Rusija). Tarptautinių vieno aktoriaus teatrų festivalių asociacijos direktorių diplomas teko Indrekui Taalmaa už spektaklį „Adolfas“(Estija). Jį skyrė šeši tarptautinių vieno aktoriaus teatro festivalių direktoriai.

 

Žiūrovų simpatijų prizas taip pat teko teko Peteriui Schereriui už spektaklį „Klamo karas". Jį skyrė devynių žiūrovų komisija.

Festivalio inf.

 

 

Naujienos