„Senamiesčio žiogo“ koncerte – A.Giniotis ir „Atviras ratas“

2008-07-25 DELFI, 2008 07 22
Aidas Giniotis. MF archyvo nuorauka

aA

Vienintelis atvirose Kauno Senamiesčio erdvėse vasarą vykstantis dainuojamosios poezijos koncertų ciklas „Senamiesčio žiogas“ jau įpusėjo. Birželio pabaigoje vasaros koncertų sezoną linksmai ir įspūdingai atidarė A.Kaniava, D.Razauskas, I.Narkutė bei jaunieji atlikėjai.

Liepos 17 d. koncertas, kuriame dalyvavo aktorių trupė „Teatriukas“, J.Baltokas ir J.Tertelis, buvo skirtas ne tik vyresniems, bet ir mažiesiems dainuojamosios poezijos mylėtojams. O Liepos 30 d., 19 val. Ryšių istorijos muziejaus kiemelyje rengiamas trečiasis „Senamiesčio žiogo“ vasaros sezono koncertas.

Šiame renginyje pasirodys visiems puikiai pažįstamas „keistuolis“ - Aidas Giniotis bei teatro laboratorijos „Atviras ratas“ aktoriai.

Režisierius, aktorius, kompozitorius, tekstų kūrėjas ir dainų atlikėjas Aidas Giniotis koncertuose dainas atlieka atvirai, nuoširdžiai ir šmaikščiai, šiltai bendrauja su publika ir mielai atsakinėja į žiūrovų užduodamus klausimus. Aido Giniočio koncertuose skamba visiems gerai žinomos dainos iš Keistuolių teatro spektaklių, bardų šlageriai bei autorinės dainos. Šį kartą žiūrovai gali tikėtis įvairiausių staigmenų, nes koncerte bus pristatyta programa intriguojančiu pavadinimu - „Bus Jums“.

Teatro laboratoriją „Atviras ratas“, subūrė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje Keistuolių teatrui surinktas aktorių kursas, kuris per ketverius darbo ir kūrybos metus susiformavo kaip trupė ir atrado savitą požiūrį į teatrą. Netradicinius spektaklius kuriantis teatras atstovauja Lietuvai užsienio šalių festivaliuose, dalyvauja tarptautiniuose projektuose, aktoriai bei režisierius Aidas Giniotis buvo ne kartą nominuoti Auksiniam Scenos Kryžiui.

„Atviro rato“ aktoriai – universalūs kūrėjai, kurie ne tik atlieka vaidmenis, bet patys rašo pjeses, režisuoja, kuria dainas. Nenuostabu jog, muzikalūs ir nuoširdūs „Atviro rato“ aktoriai sulaukia žiūrovų simpatijų ne tik spektakliuose, bet ir koncertuose.

DELFI

Anonsai