Lėlių festivalis „Šypsos lėlės ir vaikai“

2008 05 19

aA

leliufest080519.jpg

Kauno lėlių teatro jubiliejinio festivalio akcentas bus tradicinė personažų eisena per Laisvės alėją. MF archyvo nuotrauka

Trečiadienį, gegužės 21 d. Kaune prasideda XVIII tarptautinis lėlių teatrų festivalis „Šypsos lėlės ir vaikai“. Festivalį organizuoja Lietuvos nacionalinis UNIMA centras, Kauno valstybinis lėlių teatras. Festivalio globėja – ponia Alma Adamkienė.


Festivalio programa

Gegužės 21 d., trečiadienis

Moksleiviško lėlių teatro diena

11.00 Kupiškio kupos pradinės mokyklos lėlių teatras „Rygailio“
Stebuklingas pyragas
(Kauno kamerinio teatro Didžioji salė, Kęstučio g. 74)

12.00 Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos lėlių teatras
Dryžuotukas
(Kauno valstybinio lėlių teatro Mažoji salė, Laisvės al. 87 a)

13.00 Klaipėdos jaunimo centro vaidybos studija „Trepsė“
Jaunatis
(Kauno kamerinio teatro Mažoji salė, Kęstučio g. 74)

Gegužės 22 d., ketvirtadienis

10.45 Priėmimas miesto rotušėje (Rotušės a. 15)

13.00 Kauno valstybinis lėlių teatras
Jūratė ir Kastytis
(Kauno valstybinio lėlių teatro Didžioji salė)

14.30 Pizos lėlių teatras „Crear e’Bello“, Italija
Sterblinės istorijos
(Kauno kamerinio teatro Mažoji salė)

16.00 Lėlių teatras „Thy Teatre“, Danija
Abatas Jakobas
(Kauno valstybinio lėlių teatro muziejus, Laisvės al. 87 a)

18.30 Meistriškumo mokykla UNIMA – 2008
Vedėjas – Tarptautinės lėlių teatrų asociacijos UNIMA vykdomojo komiteto narys, edukacinės komisijos prezidentas, Balstogės (Lenkija) lėlių teatro vadovas Marekas Waszkielis (Kauno valstybinio lėlių teatro Mažoji salė)

20.00 Iris Meinhardt trupė, Vokietija
Intymumas (suaugusiems)
(Kauno kamerinio teatro Didžioji salė)


Gegužės 23 d., penktadienis

10.00 Žešuvo (Rzeszów) lėlių teatras „Maska“, Lenkija
Berniukas iš albumo
(Kauno valstybinio lėlių teatro Didžioji salė)

11.00 Užkarpatės srities lėlių teatras, Ukraina
Laimės pasaga
(Kauno kamerinio teatro Didžioji salė)

12.30 Panevėžio lėlių vežimo teatras
Trys lokiai
(Kauno kamerinio teatro Mažoji salė)

20.00 Štutgarto Topfer / Feisel trupė, Vokietija
Pandora (suaugusiems)
(Kauno valstybinio lėlių teatro Didžioji salė)

Gegužės 24 d., šeštadienis

10.00 Klaipėdos universiteto Menų fakultetas (festivalio dalyviams)
Jūra
(Kauno valstybinio lėlių teatro Mažoji salė)

12.00 Lėlių ir kaukių paradas
(Laisvės alėja)

12.30 Koncertas, skirtas Kauno valstybinio lėlių teatro 50-mečiui
(miesto sodas)

15.00 Sankt Peterburgo valstybinis marionečių teatras, Rusija
Stebuklinga plunksna
(Kauno valstybinio lėlių teatro Didžioji salė)

16.30 Thalia teatras, Halė, Vokietija
Širdužė – Kasperas
(Kauno kamerinio teatro Didžioji salė)

21.00 Baltarusijos valstybinis lėlių teatras, Minskas
Vieno miesto istorija (suaugusiesiems)
(Kauno kamerinio teatro Didžioji salė)

Gegužės 25 d., sekmadienis

11.00 Vilniaus teatras „Lėlė“
Eglė – žalčių karalienė
(Kauno valstybinio lėlių teatro Didžioji salė)

12.30 Tionsbergo figūrų teatras „Kattas“, Norvegija
Vyresnysis brolis Henrikas
(Kauno kamerinio teatro Didžioji salė)

15.00 Klaipėdos lėlių teatras
Kiškio pasakos
(Kauno valstybinio lėlių teatro Mažoji salė)

16.00 Klaipėdos lėlių teatras
Kiškio pasakos (festivalio dalyviams)

17.00 Binefaro lėlių teatras „Los Titiriteros“, Ispanija
Žmogus – gandras
(Kauno valstybinio lėlių teatro Didžioji salė)

Menų faktūros inf.
Anonsai